Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

V roce 2022 proběhne konference INSPO o technologiích pro osoby se specifickými potřebami netradičním způsobem. Protože v Kongresovém centru Praha nebudou k dispozici obvyklé prostory kvůli množství akcí v souvislosti s předsednictvím České republiky v Evropské unii, uskuteční se ve čtvrtek 3. listopadu od 10 do 12 hodin konference INSPO 2022 Online a 10. listopadu v Kongresovém centru výstava INSPO Expo 2022.

Online vysílání zajistí ze svých prostor Středisko Teiresiás Masarykovy univerzity, které od letošního 22. ročníku přebírá organizování konference INSPO od BMI sdružení. Na INSPO 2022 Online naváže 3. listopadu od 13 do 15 hodin podzimní Agora 2022 Online, což je tradiční vzdělávací akce Střediska Teiresiás o ICT pro uživatele s těžkým zrakovým postižením.

„Na čtvrtek 10. listopadu máme rezervováno v Kongresovém centru Praha jedno foyer pro výstavu a menší sál pro doprovodný program,“ doplňuje Radek Pavlíček ze Střediska Teiresiás.

Zájemci o technologie pro uživatele s různým zdravotním postižením si tedy již mohou ve svých kalendářích vyznačit termíny 3. a 10. listopadu. A doufat, že současná turbulentní doba nepřinese žádné změny do těchto plánů.

Informace o dalším dění kolem obou akcí získáte prostřednictvím obvyklých informačních kanálů.

Zdroj: INSPO