Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Touto cestou si Vás dovolujeme informovat, že ke dni 9. 8. 2021, byly bez našeho vědomí na internetových stránkách jedné z mnoha databází firem v záznamu nám dosud neznámé společnosti City Star s.r.o. evidovány jako kontaktní údaje, údaje Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, včetně odkazu na náš projekt Srdcerváči.

S ohledem na skutečnost, že jsme byli kontaktováni ze strany nespokojeného „zákazníka“ společnosti City Star s.r.o., kterému byl doručován nevyžádaný balíček na dobírku od této společnosti, Vás musíme informovat, že projekt Srdcerváči Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením nespolupracuje žádným způsobem se společností City Star s.r.o. a nezasílá prostřednictvím této společnosti žádné zboží, pročež se od veškerého jednání této společnosti distancujeme.

Kontaktní údaje a odkaz na naše stránky byly již ze záznamu společnosti City Star s.r.o. v rámci předmětné databáze firem na naši žádost smazány a doufáme, že se takové praktiky již nebudou opakovat.

Děkujeme